Zawodnik Tygodnia / Player of the Week

in #engrave5 years ago (edited)

Przedstawiam kandydatów do miano zawodnika tygodnia . Krzysztof Piątek AC Milan , Jan Vertonghen Tottenham Hotspur's, Angel Di Maria PSG ,Cristiano Ronaldo Juventus i Kingsley Coman Bayern Monachium.

Krzysztof Piątek (AC Milan)

Krzysztof Piątek przeszedł do historii klubu AC Milan . Do strzelenia sześciu bramek potrzebował dokładnie 310 minut. Poprzedni rekord należał do Gunnara Nordahla, który potrzebował na to 419 minut .W ostatnim ligowy spotkaniu strzelił dwie bardzo ważne bramki

Tak śpiewają kibice.

Cristiano Ronaldo (Juventus)

Cristiano Ronaldo znowu zanotował trafienie . Jest to już jego trzecia bramka w trzech ostatnich spotkaniach . W klasyfikacji najlepszy nadal jest liderem z 19 trafieniami na koncie .

Angel Di Maria (PSG)

Świetne dwa spotkania rozegrał Angel Di Maria. W pierwszym mocno przyczynił się do zwycięstwa PSG w lidze mistrzów na Old Trafford z Manchester United. Warto odnotować, że jest to były klub Di Marii, w którym rozegrał 27 oficjalnych spotkań . Zaliczył dwie asysty.

Kingsley Coman (Bayern Munich)

Francuski skrzydłowy był bohaterem Bayern Monachium . Strzelił dwie bramki i dołożył asystę w wygranym meczu z FC Augsburg 3:2 . W spotkaniu tym przeprowadził Jeszce kilka groźnych ataków . Był najjaśniejszą postacią w zespole .

Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur)

Jan Vertonghen znacznie przyczynił się do zwycięstwa w spotkaniu ligi mistrzów z Borussią. W spotkaniu zaliczył asystę dośrodkowując do Son Heung . W końcówce spotkania strzelił też bramkę .

Pierwotnie opublikowano na Blog o piłce nożnej. Blog na Steem napędzany przez DBLOG.