You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ranní úlovek. / Morning catch.
Přijde mi zvláštní, že je vyplněná ta výseč kruhu růžovou barvou. To není typická duha, to je její nějaký extra druh ;-)
Přijde mi zvláštní, že je vyplněná ta výseč kruhu růžovou barvou. To není typická duha, to je její nějaký extra druh ;-)
Tady je má standartní nad chatovou oblastí ;-)

Ženuška tu duhu viděla taky. Sice z trochu jiného úhlu, ale je si jistá, že to byla normální duha. Vypadá to spíš na zkreslení mobilu.
Zajímavé.
Příroda umí kouzlit a nejspíše dokáže "zblbnout" i optiku foťáku :-)
;)