Вынікі - Ліга Табліца 1: Persib Vs FC 2-0, Barito кудахтаць

Прывітанне ўсім, аматараў спорту па ўсім свеце, у той час як Persib Бандунг FC перамог з лікам 2-0 у Лізе 1 дзевятнаццатай тыдні на стадыёне Бандунг LAUTAN АПА, Бандунг, у суботу, 4 жнiўня 2018 года.

Каманда Марыё Гомес з'яўляецца больш ўмацавала свае пазіцыі на вяршыні аднаго з сваіх канкурэнтаў, барыт Putera, страціўшы 1-5 дома ром.

Ezechiel без M'douassel санкцыянавана, Persib з'явіўся дамінуючым у хатніх гульнях. Яны накіроўваюць два мяча праз Джонатан Buaman ў 16-й хвіліне і Патрык Ванггай на 29-й хвіліне.

Persib Цяпер ўпакоўка для 35 з 19 матчаў, пяць ачкоў з Мадура Юнайтэд. ФК займае 10-е са значэннем 26.

Barito, які мацуецца да значэння 29, звалілася да чацвёртага. Яны пераскочылі Балі Юнайтэд да трэціх дзякуючы 2-0 перамозе над PSIS Семаранг.

Поўныя вынікі Лігі 1 у суботу сёння:

Persipura 5-1 Barito Putera

Гол Persipura: Hilton Марэйра (41 / штраф), Бос Солосса (63), Адзісан Алвес (90), і Gunansar Mandowen (73)
Barito мэта: Samsul Арыф (4)
Апісанне: Гульцы Barito, Аарон Эван атрымаў чырвоную картку (47).

Балі Юнайтэд 2-0 PSIS Семаранг

Мэты: Фадхил Смакчу (28) і Мелвін Платье (69)

Persib Бандунг FC 2-0

Мэты: Джонатан Buaman (16) і Патрык Ванггай (29)