in #busy6 years ago (edited)

Witam :)

Za nami kolejne spotkanie naszej reprezentacji.
Spotkanie zakończone wynikiem: 3:2 po bramkach:

32' Lewandowski ---------------- 85' Ch. Lee
45' Grosicki------------------------87' Hwang
90' Zieliński
Ten mecz pokazał nam w jakimś stopniu czego możemy się spodziewać na mundialu podczas spotkania z Japonią.
Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Adama Nawałki? Palce lizać drużyna zaprezentowała taki styl gry jakiego raczej wszyscy kibice oczekują od reprezentacji :)
Druga połowa tu już trochę daliśmy się ponieść emocją i chyba za bardzo uwierzyliśmy w wygraną 2:0 i to właśnie w tym momencie przeciwnik wyciągną wnioski i wykorzystał nasze gapiostwo skutkiem czegoUKUŁ nas dwa razy doprowadzając do remisu. i tu ku naszemu zdziwieniu przyszło im to bardzo łatwo wystarczyły 2 min i mamy remis :(
na szczęście na posterunku był nasz zawodnik z Napoli i w tym wypadku mowa tu nie o Miliku tylko o Zielińskim bramka jaką zaserwował koreańskiemu bramkarzowi, no stadiony świata
CACUSZKO
Przed nami jeszcze dwa spotkania miejmy nadzieję że równie emocjonujące co dzisiejsze i z takim samym rezultatem. :)

Sort:

Mam nadzieję, że w końcu Zieliński pokaże w reprezentacji 100% swoich umiejętności. W Napoli w tym sezonie pokazywał to wiele razy, mecze w reprezentacji wyglądały gorzej, powoli wchodzi na swój optymalny poziom. Ma wszystko, aby zostać liderem środka pola w naszej reprezentacji. Dawno nie mieliśmy w środku gościa z taką techniką i rozegraniem.

Zieliński jest fenomenalny myśle ze gdy jego forma zostanie zachowana bądź wystrzeli wyżej może w przyszłości to być nasz kolejny Lewandowski 🙂

No niestety gra naszych nie wyglądała dobrze ale to mecze towarzyskie więc można podchodzić lekko z dystansem.

@michalmehow wydaje mi się że mecz był właśnie dobry gra naszych zawodników wyglądała dobrze i spójnie, wiadomo mecze towarzyskie rządzą się własnymi prawami sprawdziany testy debiuty ale mecz sam w sobie osobiście oceniam 7 na 10 😉