Memority | ICO REVIEW | Обзор ICO

in #memority6 years ago

В даний час все більшої актуальності набирає ринок зберігання даних. Хмарні сервіси максимально зручні і усувають необхідність придбання флеш-карт та інших фізичних носіїв, які раніше купувалися для зберігання гігабайтів даних. Сучасний світ продовжує перекладати все більше інформації з фізичного на онлайн-сховище. До 2020 року, за оцінками, понад 100 млрд. дол. США будуть щорічно витрачені компаніями з кібербезпеки.

Для обміну інформацією між ноутбуками і різними гаджетами вже не потрібні кабелі і флешки. Зараз більшість сучасної техніки, будь то мобільний телефон або планшет, має доступ в Інтернет, гігабайти інформації тепер «літають» з одного пристрою на інший «через хмару». Це максимально зручно зберігати і систематизувати файли в хмарі, аналогічно зберіганню на жорсткому диску ноутбука, і при цьому мати до них доступ з багатьох гаджетів. Це величезна перевага висуває таких мега-гігантів як Microsoft OneDrive, Dropbox, Megasynk, Google Drive, Яндекс Диск, Хмара Mail.ru і аналогічні сервіси на передові позиції.

Проте не дивлячись на зручність хмарного зберігання даних, існують ряд проблем, через які багато користувачів все ще вважають зберігання інформації на фізичних носіях більш безпечним і надійним, і на це є свої причини:

  • Гігабайти даних зберігаються централізовано, що не дає ніяких гарантій від їх крадіжки, втрати, переглядів зацікавленими особами
  • Імовірність витоку даних, адже хмарні сервіси зберігають безліч самої різної інформації, серед неї безумовно, є і дані, в яких зацікавлені зловмисники (комерційна таємниця, результати інтелектуальної діяльності і т.д). При такому розкладі ймовірність хакерських атак безпосередньо залежить від серйозності і значущості інформації, що зберігається. Відкриття даної інформації може завдати непоправної шкоди інтересам компаній або рядових користувачів.
  • Компрометація облікових записів, їх крадіжка, обхід аутентифікації
  • Злом інтерфейсів і API
  • Інсайдерська загроза, яка може походити від звільнених співробітників, або нині діючих і мають фінансову зацікавленість у продажу або знищення даних.
    Це далеко не всі проблеми, з якими стикаються централізовані хмарні сховища.

У чому переваги платформи Memority?

  • Вся система даних зашифрована персональним ключем користувача.
  • Наявність приватного ключа виключно у власника інформації гарантує захист даних від несанкціонованого доступу з боку третіх осіб. Зміст інформації надійно захищене.
  • Захист даних від випадкового видалення
  • Платформа зберігає в собі як мінімум 10 копій інформації (дане число вказано за замовчуванням і може бути змінено). Крім того, здійснюється моніторинг, в ході якого систематично перевіряється доступність даних, а також створюються дублікати в нових сховищах.
  • Захист даних від фальсифікації
  • Блокчейн в своїй базі забезпечує надійне зберігання унікальних ідентифікаторів даних, регулярно здійснюється моніторинг на предмет підробки інформації та гарантується восстанавленія необхідної кількості дублікатів справжньої інформації, в разі фальсифікації файлів
  • Самодостатність, безпеку платформи
  • Сам процес збереження інформації, відстеження та відновлення дублікатів даних, шифрування і перевірка даних на справжність повністю децентралізовані, забезпечена повна свобода від будь-якого виду централізації

*** Деталі ICO ***

Найменування токена EMT
Ціна на публічному ICO 1 EMT = 0.1 USD
бонус доступний
Готовий робочий продукт доступний і ви можете його потестувати
Платформа - Ефіріум
До оплати приймаються ETH, BTC, LTC, BCH, Fiat
Софткап 5 млн USD
Хардкап 85,5 млн USD
Країна - Естонія
KYC: обов'язковий

КОМАНДА

MEMORITY створено групою з Естонії, України та Об'єднаних Арабських Еміратів і складається з 15 осіб. Кожен з членів має свої обов'язки та обов'язки, зокрема:

☆ Ілля Ратовський (генеральний директор)
☆ Станіслав Рубцов (ТТО)
☆ Андрій Вітик (розробник Blockchain)
☆ Олександр Петренко (дизайнер Python)
☆ Володимир Марчинський (начальник юридичного департаменту)
☆ Віталій Мініяйл (маркетолог)
☆ Олександр Пивторак (PR-керівник)
☆ Дмитро Семіряжко (співзасновник та CIO на Pinxter Digital)
☆ Олег Ресхатк (UX / UI Designer)
☆ Олександра Андрюшина (розробник Java)
☆ Олександр Калмиков (інженер QA)
☆ Євген Харковенко (розробник об'єктів C)
☆ Михайло Дворніченко (бізнес-експерт)
☆ Денис Саприкін (фінансовий радник)
☆ Олександр Шульга (радник з розвитку бізнесу)

Команда Memortiy володіє широким спектром досвіду в блокової ланцюжку, веб-виробництві, фінансових системах і кібербезпеки між ними. Ідея Memority з'явилася в команді в 2016 році, розробка платформ почалася в 2017 році, і прогрес був стабільним аж до недавнього випуску робочої альфа-версії, яка тепер доступна для користувачів для тестування з сайту Memority. Бета-реліз заплановано на липень 2018 року, а повністю завершена платформа Memority 1.0 запланована на березень 2019 року.

Whitepaper: https://memority.io/docs/whitepaper_memority.pdf
Website: https://memority.io/
Telegram: https://t.me/memority
Twitter: https://twitter.com/frvrty
Facebook: https://www.facebook.com/mmority/
Btt profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1888883

Bitcointalk user name: Misha Dog
https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1294309
My wallet: 0xf7A1afE2f43F4216012105Fc98312447eD7c0112

Coin Marketplace

STEEM 0.28
TRX 0.12
JST 0.033
BTC 69747.29
ETH 3747.51
USDT 1.00
SBD 3.78