MISTRZOSTWA ŚWIATA PIŁKI NOŻNEJ ! ROSJA 5 - 0 ARABIA SAUDYJSKA ! NEWS !!

in #polish6 years ago (edited)

Gospodarze pokonali Arabie Saudyjską w meczu rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej aż 5:0 Ogromna porażka Arabii Saudyjskiej !

Rosja trafiła na niezbyt wymagającą grupę wygrana z Arabią Saudyjską nie zrobiła na nich zbyt dużego wrażenia. Byliśmy przekonani, że gospodarze wygrają to spotkanie, ale nie z aż tak dużym wynikiem, którym udowodnili, że nie należy ich lekceważyć. Można śmiało stwierdzić iż są blisko wyjścia z grupy. Choć z Urugawajem może być trudno to raczej Egipt nie okażę się dla nich zbyt wymagającym przeciwnikiem. Ale kto wie ?

Strzelcami są m.in. :

• Jurij Gaziński 12'
  • Dienis Czeryszew 43', 90+1
  • Artiom Dziuba 71'
  • Aleksandr Gołowin 90+4'

Gospodarze od samego początku gry mieli nad przeciwnikiem ogromną przewagę doskonałe przyjęcia, podania jakie miały miejsce przyniosły im pierwszego gola, którego zdobył Jurij Gazinski z udziałem główki aż w 12 min. W 43. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Dienis Czeryszew ustanawiając wynik 2:0. Na trzeciego gola Rosjanie musieli czekać do 71 minuty, gola zdobywa Artiom Dziuba w jednakowej sytuacji jak jego kolega z drużyny. Gole 4 i 5 padły dopiero w doliczonym czasie gry. Jego autorami byli ponownie Dienis Czeryszew jak i nie spodziewanie Aleksandr Gołowin, który niespodziewanie strzela z rzutu wolnego do brami przeciwnika minutę przed zakończeniem spotkania.

Dienis Czeryszew - napastnik występujący w hiszpańskim klubie Villarreal CF.
Jurij Gaziński - pomocnik występujący w FK Krasnodar.