Перевірка MotoGP: невеликі зміни Валентино Россі та великі 10 турнірів

in #sports6 years ago

Привіт всім, любитель спорту Валентино Россі каже, що буде «розмінною монетою» на своєму мотоциклі в гонці Чехії MotoGP, яка буде проходити на трасі в Брно в неділю, 5 серпня післязавтра.

Россі не уточнив, які зміни будуть застосовані до digebernya Yamaha YZR-M1 пізніше. Звичайно, Россі вважає, що "невеликі зміни" дадуть кращі результати в гонці пізніше.

«Ми збираємося змінити щось, але не так багато. Вся команда намагається змінити метод установки струму двигуна, але результати не можуть бути миттєвими. Все зробили крок за кроком, і тепер всю концентрацію була зосереджена на гоночному уїк-енді,» сказав Россі.

У минулому році в Брно Россі зайняв четверте місце, позаду Марка Маркеса, Дані Педроса і Maverick Віньялес. Цього року Россі намагається досягти кращих результатів.

«Я до сих пір в змозі конкурувати, і траса в Брно підходить мій характер. Брно фантастична схема. Це було цікаво, і не може чекати, щоб побачити результати гонки в цьому році, після закінчення четвертого в минулому році," знову сказав Россі.

Читайте: німецькі MotoGP Таблиці: Маркес розповсюдження від Росії
Цього року Валентино Россі на подіумі в п'ять разів, хоча навіть не виграв один з 2018 серії MotoGP Россі на загальну суму 119 очок досягнень, і це ставить його на друге місце гонщика.

Перший ранг 2018 MotoGP гонщиків тимчасово зайняв Марк Маркес з 165 балами. На третьому місці був партнер Валентино Россі на Yamaha, Маверик Віналес, який отримав 109 очок.